Samostojeći

Filteri
Done
    Boja
  • 35,90 €

    Sastav: 62% poliamid, 30% poliester, 10% elastan

    Odaberi opcije
    35,90 €
    Bež Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85 90 95
    Obavezno polje za izabrati
    C D
    Obavezno polje za izabrati
  • Out of Stock
    29,00 €

    48% Poliamid, 44% Poliester, 8% Elastan

    Odaberi opcije
    29,00 €
    Bež Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85
    Obavezno polje za izabrati
    B
    Obavezno polje za izabrati
  • Out of Stock
    32,90 €

    Grudnjak španjolskog brenda Selene sačinjen od mikrovlakana, bez naramenica i s duplim push-up podstavljenim košaricama. Uključuje set naramenica u boji grudnjaka i jedan set prozirnih naramenica!

    Odaberi opcije
    32,90 €
    Bež Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85
    Obavezno polje za izabrati
    B
    Obavezno polje za izabrati
  • 33,90 €

    Grudnjak španjolskog brenda Selene sa žicom i višestrukim položajima. Grudnjak se može nositi na 6 različitih načina: s prekriženim leđima, naramenicama oko vrata, prekriženim leđima ispod, s prozirnim naramenicama, tekstilnim naramenicama i bez naramenica. Savršen izbor za sve koji vole multipraktične, kvalitetne komade u svom ormaru!

    Odaberi opcije
    33,90 €
    Bež Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85
    Obavezno polje za izabrati
    B
    Obavezno polje za izabrati
  • 32,90 €

    Samostojeći grudnjak španjolskog brenda Selene bez naramenica, sa žicama i podstavljenim košaricama izrađenim od finog tila. Uključuje set naramenica od tkanine.

    Odaberi opcije
    32,90 €
    Bež Boja šampanjca Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85 90 95
    Obavezno polje za izabrati
    C D
    Obavezno polje za izabrati
  • Out of Stock
    32,00 €

    Sastav: 83%poliamid, 17% elastan
    Podstava: 100% poliester

    Odaberi opcije
    32,00 €
    Bež Crno
    Obavezno polje za izabrati
    75 80 85 90 95
    Obavezno polje za izabrati
    B C D
    Obavezno polje za izabrati
  • Out of Stock
    38,90 €

    Sastav: Tkanina: 81%poliamid, 19% elastan.

    Podstava: 65%poliester, 35%pamuk.

    Odaberi opcije
    38,90 €
    Bijelo Boja kože Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85
    Obavezno polje za izabrati
    B C D
    Obavezno polje za izabrati
  • Ženski grudnjak LeilieveŽenski grudnjak Leilieve Out of Stock
    45,90 €

    Sastav: Tkanina: 81% poliamid, 19% elastan.

    Podstava: 65% poliester, 35% pamuk.

    Odaberi opcije
    45,90 €
    Bež Bijelo Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85 90
    Obavezno polje za izabrati
    C D E F
    Obavezno polje za izabrati
  • Ženski grudnjak Lormar Out of Stock
    37,90 €

    Sastav: 74% poliamidno vlakno, 26% elastansko vlakno.

    Podstava: 65% poliestersko vlakno, 35% pamuk.

    Odaberi opcije
    37,90 €
    Bež Bijelo Crno Zlatnobež
    Obavezno polje za izabrati
    65 70 75 80
    Obavezno polje za izabrati
    B
    Obavezno polje za izabrati
  • Dupli push up grudnjak
    37,90 €

    Sastav: 88% poliamid, 12% elastan. Košarice: 100% poliester.

    Odaberi opcije
    37,90 €
    Bež Bijelo Crno
    Obavezno polje za izabrati
    65 70 75 80
    Obavezno polje za izabrati
    B
    Obavezno polje za izabrati
  • Grudnjak s naramenicama u X Out of Stock
    32,50 €

    Sastav: 83% poliamid, 17% elastan.

    Unutarnji dio: 100% poliester.

    Odaberi opcije
    32,50 €
    Bež Bijelo Crno
    Obavezno polje za izabrati
    70 75 80 85 90
    Obavezno polje za izabrati
    B
    Obavezno polje za izabrati